Hlavní stránka Co je numerologie Poradna Kurzy a semináře Kalendář akcí Ceník služeb Dotazy a odpovědi Kdo jsem Kontakt Odkazy
Narodila jsem se v r.1968 v Ostravě. Numerologií se podrobně zabývám od r.1997. Tuto vědu propojuji s dalšími aspekty a naukami (astrologií západní i východní, čínskou medicínou….). Studium psychoterapie mně pomohlo lépe pochopit  psychický a fyzický stav klientů. Prošla jsem různými kurzy a semináři, mnoho poznatků však získávám samostudiem a zkušenostmi z praxe. Velmi významné z hlediska lidského, vědomostního a pracovního jsou pro mne setkání s Emahem, indiánským šamanem.

Vzdělání:
• Psychoterapeutická fakulta; kurzy a semináře v oblasti esoterické, medicíny klasické i alternativní – reiki, přírodní léčitelství, bylinkářství, lege artis ve skupinové psychoterapii, KB terapie úzkostných a depresivních poruch, KB terapie s dětskou skupinou, rodinná terapie psychosomatických poruch, biodynamické masáže, zdravotní diagnostika, psychosomatika, výklad snů z pozic daseinsanalýzy, arteterapie, alternativní postupy k rozvoji osobnosti...

Praxe:
• Od r.1997 poradenství a vzdělávání v oblasti životního stylu a rozvoje osobnosti. Pořádání přednášek, seminářů a kurzů na toto téma, jejichž cílem je, aby každý absolvent dokázal využít nově získané vědomosti v každodenním praktickém životě.
• Publikování v novinách (Mladá fronta, Lidové noviny, Právo, Blesk, Aha…), časopisech (Reflex, Betynka, Chvilka pro tebe, Tina, Květy, Nový Fénix…) a internetových portálech (TN.cz, Život v Česku, idnes.cz, extra.cz…)
• Účinkování v rozhlase (Český rozhlas, Frekvence 1, Blaník, Impuls, Černá Hora…) a televizních pořadech na ČT, Nova, Prima, Barrandov, Seznam (Dobré ráno, Snídaně s Novou, Tobogán, Show Jana Krause, Mazec, komentáře v Televizních novinách, Hlavních zprávách…)

21. – 22.5. Numerologie I. – sebepoznání


11. – 12.6. Numerologie XXII. – hravé počítání


18. – 19.6. Numerologie II. – vztahy


25. – 26.6. Numerologie XXXII. – hravé počítání


17. – 18.9. Numerologie III. – zdraví


8. – 9.10. Numerologie I. – sebepoznání


15. – 16.10. Numerologie IV. – hravé počítání


12. – 13.11. Numerologie II. – vztahy


26. – 27.11. Numerologie V. – hravé počítání


10. – 11.12. Numerologie III. – zdraví